Інформація щодо отримання кодів EIC

19.04.2018 вступив в дію Кодекс комерційного обліку електричної енергії, затверджений Постановою НКРЕКП №311 від 14.03.2018.

На виконання положень Кодексу просимо звертатись до Місцевого органу видачі кодів EIC ENTSO-E, який функціонує на базі ДП “Енергоринок”, для отримання енергетичних ідентифікаційних кодів ЕІС для суб’єктів та об’єктів ринку електричної енергії, а саме:

– на виконання п. 5.1. розділу ХІІІ Кодексу виробникам електричної енергії, Оператору системи передачі та Операторам системи розподілу необхідно отримати коди ЕІС ідентифікації як суб’єктам ринку (Х – коди);

– на виконання п. 5.2. розділу ХІІІ Кодексу виробникам електричної енергії необхідно отримати коди ЕІС для ідентифікації всіх одиниць генерації (W – коди), пов’язаних точок комерційного обліку та точок комерційного обліку на комерційній межі (Z – коди);

– на виконання п. 5.3. розділу ХІІІ Кодексу Оператору системи передачі та Операторам системи розподілу необхідно отримати коди ЕІС для точок комерційного обліку споживачів (Z – коди).

Роз’яснення ДП “НЕК “Укренерго” щодо присвоєння кодів EIC знаходиться за посиланням.

Приклади надання інформації для отримання кодів EIC знаходяться за посиланням.